LIUGUKSED

LIUGUKSEKESKUSE GARDEROOBIDEGA JA LIUGUSTEGA ÕNNESTUD ALATI!

CLASSIC

ALUMIINIUM

Classic

Trendika kitsa alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab uksesisu materjali.
Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm. Kitsas alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 200*2750mm.

Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.
Classic liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn. “SOFT STOPPER” ehk siis ukse pehme sulguri süsteem,
mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse.

Liuguksed CLASSIC on ühelt poolt vaadeldavad ja seetõttu mõeldud kasutamiseks peamiselt garderoobikappide ustena.

PROFIIL
SISUMATERJALID

SIMPLY

ALUMIINIUM

Simply

SIMPLY liuguksed sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks.

Simply liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 13mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1000*2500mm.

Simply liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiilide toonivalik: hõbe ja valge.

PROFIIL
SISUMATERJALID

PRESTIGE

ALUMIINIUM

Prestige

Alumiiniumraam- Elegantse ning trendika alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 20mm.

Kitsas alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm.
Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Elegance liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn “SOFT STOPPER” ehk siis ukse pehme sulguri süsteem, mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse.

PROFIIL
SISUMATERJALID

EXCLUSIVE

ALUMIINIUM

Exclusive

Laia ning tugeva alumiiniumprofiiliga liuguks, mis võimaldab oma tugeva profiili tõttu toota kõrgeid ja laiu liuguksi, kogulaiusega kuni 1800 mm ja kõrgusega kuni 3000 mm. Püstprofiili laius eestvaates on 65 mm, mis võimaldab uksele lisada nii süvistatava käepideme, kui ka lukustuse. Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Exclusive liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn “SOFT STOPPER” ehk siis ukse pehme sulguri süsteem, mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse.

PROFIIL
SISUMATERJALID

MASTER

ALUMIINIUM

Master

Trendika kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on 30mm. Master alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1500*3000mm.

Master profiiliga liugustele on võimalik profiilile lisada süvistatav käepide, mis hõlbustab uksest kinni haaramist ja selle liigutamist. Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Master liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn “SOFT STOPPER” ehk siis ukse pehme sulguri süsteem, mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse.

PROFIIL
SISUMATERJALID

SLIM

ALUMIINIUM

Slim

Slim liuguksed on uuendusliku ja minimalistliku stiili musternäide, kus profiilide tähtsus liugukse disainis on viidud miinimumini. Esile kerkib vaid liugukse sisumaterjal ja selle sulandumine ruumi sisekujundusega. Sisumatejalina saab kasutada kõiki valikus olevaid värvitud, dekoretiivkiletatud või mustermatistatud klaase ja peegleid. Uste liigutamiseks on kasutusel spetsiaalsed SLIM liugustele sobivad disainkäepidemed.

Slim liuguksed sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks. Slim liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 7mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1500*2750mm.

Slim liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiilide toonivalik: hõbe, valge, pronks.

PROFIIL
SISUMATERJALID

MASTER LIGHT

ALUMIINIUM

Master Light

Nagu nimigi ütleb, on tegemist Master liuguste uuema ja kergema variandiga. Muudetud on Master profiili kuju, millega kaasneb ka mõningane alumiiniumi kokkuhoid, mis omakorda kajastub ka toote hinnas. Master Light profiilidega liuguste puhul ei ole enam vajalik lisakäepidemete süvistamine profiili külge.

Master LIght profiili puhul on tegemist trendika ja soliidse kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada suuremõõtmelisi uksi suurusega kuni 1500*3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master Light profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks.

Püstprofiili laius eestvaates on 19mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alatattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks.

Master Light liuguksi on võimalik toota ka rippsiinidega.

PROFIIL
SISUMATERJALID

STRICTLY

MELAMIIN / SPOON

Strictly

Liugsiinidel paneeluksed “Strictly” ehk sileuksed valmistatakse erinevates toonides 25 ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

Melamiinplaatide valik vastavalt Paron profiilidega liuguste raamprofiilide toonidele. Uued toonid 2018 suvest: Premium White 3D ja Old Jack 3D

Strictly liugustel on võimalik kasutada süvistatavaid või reelingkäepidemeid või siis jätta käepidemed üldse panemata. Paneeluksi on võimalik kasutada nii gardeoobi- kui vaheustena, nii põrandale toetuvana, kui rippsiinisüsteemiga.

Uuendusena on võimalik neid liuguksi toota ka rippsiinidega. Täpsemat infot vaata: Rippsiinidega liuguksed…

Soovitame kasutada “Soft stopperit”.

PROFIIL
SISUMATERJALID

PARON

MELAMIIN / SPOON

Paron

Paron liuguksed on inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu.
Paron liugukse puhul kasutame melamiinkattega ning 92mm laiust püstprofiili. Lisaks kinnitatakse liugukse profiili külge käepide, mis hõlbustab liugukse liigutamist. Valikus on kahte tüüpi reeling- ja süvistatud käepidemeid.

Paron liuguksed on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega,
tänu millele on võimalik neid raskeid uksi teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2750mm.

Paron liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn “SOFT STOPPER” ehk siis ukse pehme sulguri süsteem,
mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse.

PROFIIL
SISUMATERJALID