GARDEROOBID

LIUGUKSEKESKUSE GARDEROOBIDEGA JA LIUGUSTEGA ÕNNESTUD ALATI!

GARDEROOBID

Garderoobi sisud on valmistatud 18 mm melamiinplaadist.
Püstaku riiulid ja küljed on kanditud kvaliteetse ja vastupidava ABS kandiga, mis tagab veelgi suurema vastupidavuse.
Riiulite kandesüsteemina kasutame tugevaid ja küllaltki märkamatuid metallist riiulikandureid.

Liuguksekeskuse meeskond on oma kogemustele tuginedes välja töödanud 6 erinevat püstakut, antud püstakute omavahelisel kokkusobitamisel leiate kindlasti oma soovidele ja vajadustele vastava garderoobi.

NB! Garderoobi püstakuid saab toota vastavalt kliendi mõõtudele ja lahendustele, kuid standartsete lahenduste kasutamisel on nii ajaline kui ka rahaline kokkuhoid

Garderoobid

Garderoobide püstakud

Et klientidel valikud võimalikult lihtsaks teha oleme välja töödanud 6 erinevat garderoobipüsakut.

Püstakud on laiusega 550 mm ning sügavusega 500 mm, püstaku kõrgus on 2100 mm.

Sisuvärvideks on 4 põhitooni. Heledamad toonid- Valge ja Tamm, tumadamad toonid- Wenge ja Tume Pähkel.
Püstakud jagunevad järgmiselt.

Riiulipüstak

Mõõtudega 550x500x2100(h) mm, 5 riiulit, 6 riiulivahet. Riiulite vahe jääb 320 mm. Materjalide kokkuhoidu silmaspidades ei tehta püstakule põhja ja lage.

Korvipüstak

Mõõtudega 550x500x2100 mm. Püstak sisaldab 10 kvaliteetset metallist korvi mis liiguvad rullikutel, et korvi oleks kergem kasutada. Iga korv eraldi on 200 mm kõrge.

Riiuli- ja sahtlipüstak

Mõõtudega 550x500x2100 mm. Püstakus on riiulid ning kaks sahtlit. Sahtli esipaneeli kõrgus on 200 mm ning siinideks kasutatakse metabox siine. Riiulivahedeks on standartne 400 mm.

Segapüstak mõõtudega

550x500x2100 mm koosneb nii riiulitest, sahtlitest ja korvidest. Korvitorni kõrguseks on 1000 mm ja torni üleval asetseb kaks sahtlit mis on omakorda kõrgusega 200 mm üks. Sahtlite peale jääb kaks riiulit, riiulite vahega 400 mm.

Riputustoru ja riputustoru süsteem

Riieteripustustoru kirritatakse tavaliselt kas kahe püstaku vahele või siis otse olemasolevale seinale. Kui riputustoru pikkus ületab 1 m siis lisatakse torule vertikaalne (püstine) toru mille ülesandeks on toru toedata ja täna sellele saab ühe poole süsteemist muuta 2 korruseliseks. Tehes riputustoru pooleks saate riputada (ühele poole) pikad riided ning teisele poole toru lühemad riided ja 2 korruselisena. Niiviisi on ruum kõige paremini ära kasutatud.

Garderoobi sisud mida
Liuguksekeskus soovitab:

Sisustame kodusid juba aastast 2005